Szczoteczka elektryczna Xiaomi Soocas X3U Biała
Szczoteczka elektryczna Xiaomi Soocas X3U Biała
199zł

Szczoteczka elektryczna Xiaomi Soocas X3U Biała

Kod produktu:
Dostępność:
X3U_white
Na stanie
199zł
Cena netto: 199zł
Zapytaj o ten produkt

Szczoteczka soniczna Soocas X3U marki Xiaomi to wysokiej jakości, specjalistyczny produkt przeznaczony dla osób, dla których prawidłowa higiena jamy ustnej stanowi ważny punkt każdego dnia.Wszyscy doskonale wiemy, żecodzienne dbanie o zdrowie zębów i dziąsełjestniezbędne,byśmy mogli cieszyć się pięknymuśmiechem oraz świeżym oddechem.Dodatkowo, bakterie znajdujące się w jamie ustnej, przy braku odpowiedniej higieny, mogą spowodować szereg komplikacji zdrowotnych, które objąć mogą cały organizm.Inżynierowie Xiaomizaprojektowali szczoteczkę soniczną Soocas X3U po to, by użytkownik miał pewność, że wykonywane czyszczenie jest skuteczne i bezpieczne dla jego jamy ustnej.

SzczoteczkaXiaomi Soocas X3Uopiera swoje działanie naultradźwiękach. W głowicy szczoteczki znajduje sięgenerator, którywytwarzadźwięki o bardzowysokiej częstotliwości, powodujące drgania włosia. Ten sposób działania szczoteczki jest szczególniepolecany osobom z nadwrażliwością zębów i parodontozą, ponieważ w przeciwieństwie do głowic rotacyjnych, głowica szczoteczki sonicznej jest bardzo delikatna dlapowierzchnizębów oraz dziąseł. Główka szczoteczki wykonujedo 32 000 ruchów szczotkujących na minutę, skutecznie usuwając płytkę nazębną ruchami wymiatającymi, szczególnie zalecanymi przez stomatologów.

Szczoteczka soniczna Soocas X3Ujest również znacznie bezpieczniejsza dla szkliwa zębów oraz ułatwia rozbijanie płytki nazębnej -pomagatozapobiecodkładaniu się kamienianazębnego, powodującego rozwój chorób przyzębia.Szczoteczka Soocas x3Uwyposażona jest w akumulator1000mAh, który pozwoli nawet przy intensywnym użytkowaniu wytrzymaćdo miesiąca bez ponownego ładowania.

Bateria jest chroniona przed wilgocią zgodnie z normąIPX7, zatemmożna ją bez problemu umyć pod wodą po umyciu zębów.

Szczoteczka soniczna Xiaomi Soocas X3Ujest urządzeniem typu"smart"zatem zaopatrzona jest w bluetooth za pomocą którego możemy połączyć się ztelefonem/smartfonem.Możemy sterować urządzeniem dzięki aplikacjiMi Home bądź aplikacji Soocas. W aplikacji dostępne będą informacje o baterii, czasie mycia zębów, zużycie końcówki, możliwość zmiany trybu mycia(4 tryby):

  • - czyszczenie podstawowe, mycie zębów
  • - czyszczenie łagodne (dla wrażliwych zębów i dziąseł oraz dla osób noszących aparat ortodontyczny)
  • - ochrona dziąseł (dla osób z problemami krwawiących dziąseł, podrażnionych, z zapaleniami i innymi problemami
  • - wybielanie (usuwa np plamy pop kawie, papierosach, herbacie itp.)
  • Jest możliwość zmiany trybu na mycie języka, masaż dziąseł lub wybielanie zębów.