Regulamin sklepu internetowego www.techage.eu

POBIERZ PDF


1. Warunki ogólne

Poniższy Regulamin dotyczy wszystkich zamówień złożonych przez Klienta („Ty” i/lub „Ciebie”) na towary pod logotypem Techno-Age, na stronie internetowej Techno-Age, również na stronie dla urządzeń mobilnych, lub telefonicznie (łącznie „www.techage.eu” i/lub "techage.eu").

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z treścią niniejszego Regulaminu.

Korzystając ze strony internetowej www.techage.eu i/lub składając zamówienie, akceptujesz niniejszy Regulamin („Regulamin”).

Zamówienia mogą składać osoby, które mają ukończone 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna. 

Klienci biznesowi oraz klienci prowadzące działalność gospodarczą i/lub spółki i inne podmioty gospodarcze są proszeni o kontakt telefoniczny +48789477224 mejlowy info@techage.eu przed złożeniem zamówienia.

Dostępność produktów i usług na stronie internetowej www.techage.eu w momencie składania zamówienia nie jest gwarancją, że wybrane produkty i usługi będą dostępne w momencie zamówień i/lub cały czas. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania ze sprzedaży dowolnego produktu w każdym momencie.

W momencie składania zamówień na stronie sklepu internetowego Techno-Ageklienta zobowiązuje aktualna wersja Regulaminu dostępna na stronie www.techage.eu.

 

2. Składanie zamówień i zakończenie umowy

Dowolne zamówienia na towary Techno-Agemożna składać w sklepie internetowym www.techage.eu

Po złożeniu zamówienia wyślemy na Twój adres e-mail potwierdzenie odnośnie jego otrzymania. Następnie sprawdzimy, czy zamówiony przez Ciebie towar jest w odpowiednim stanie i nie posiada żadnych wad, dopiero wtedy wyślemy do Ciebie drugi e-mail, który będzie zawierał informację odnośnie posiadania zamówionego przez Ciebie produktu i informacji związanych z wysyłką. W przypadku braku zamówionego towaru zwrócimy Ci pieniądze w pełnej kwocie w ten sam sposób, w który dokonano płatności. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziemy musieli użyć innej metody, powiadomimy Cię o tym i ustalimy razem dogodny sposób zwrotu.

 

3. Koszty dostawy

Ceny wyświetlane w sklepie internetowym Techno-Age zawierają podatek VAT, ale nie zawierają kosztów dostawy.

Koszty dostaw można sprawdzić w zakładce Koszt i czas dostawy. Jeżeli Klient składa duże zamówienie, które trzeba wysłać w kilku paczkach, to Klient nie płaci dodatkowych kosztów za dostawę zamówionych towarów.

 

4. Dostawa

Sklep internetowy Techno-Ageprzyjmuje i przetwarza zamówienia z wysyłką na wskazany przez Klienta adres. Staramy się dostarczyć zamówienia w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu otrzymania mejla z potwierdzeniem wysłania produktów.

Pełne Zasady wysyłki i dostawy można znaleźć na stronie sklepu internetowego www.techage.eu

Jeśli zamówienie nie zostanie dostarczone w wyznaczonym terminie, skontaktuj się z nami:

e-mail: info@techage.eu

tel.: (+48) 789-477-224

 

5. Rezygnacja z zamówienia

Możesz anulować zamówienie lub zrezygnować z niego w ciągu 30 dni od momentu odbioru przesyłki zgodnie z Ustawą 

o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) „Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 30 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych poniżej”:

- Nie ponosimy kosztu przesyłki zwrotnej, w przypadku gdyby taka przesyłka była konieczna.


- Gdyby zamówienie zostało opłacone wcześniej, otrzymasz zwrot kosztu zamówienia oraz kosztu najtańszej dostawy wymienionej w sklepie internetowym Techno-Age. 


Jeśli chcesz anulować lub zwrócić swoje zamówienie, poinformuj nas o tym pisemnie na adres e-mail: info@techage.eu

Jeśli otrzymany produkt jest wadliwy, jak najszybciej poinformuj nas o tym i zwróć go. Sklep Techno-Agezwraca pełen koszt wadliwych produktów.


Niniejsze zapisy nie ograniczają żadnych praw, które ustawowo przysługują Klientowi.

 

6. Zwroty

Sklep Techno-Age gwarantuje pełen zwrot kosztów rezygnacji z zamówienia pod warunkiem, że wszystkie elementy zamówienia zostaną zwrócone w niezmienionym stanie. Oznacza to, że produkt nie może być uszkodzony, zabrudzony, uprany, zmodyfikowany ani noszony (poza przymierzeniem). Ponadto produkt powinien posiadać wszystkie metki i etykiety.

Do każdego zamówienia dołączony jest formularz, którego można użyć w razie zwrotu zamówienia.

Aby zwrócić produkty, rekomendujemy dodać do wysyłanego towaru informacje pozwalające szybko zidentyfikować kupującego, takie jak imię i nazwisko, adres i numer zamówienia, żebyśmy mogli jak najszybciej zwrócić pieniądze.


Wszelkie zwroty i reklamacje towaru towar muszą być wysłany na adres:

Techno-age sp. z o.o 

Żmigrodzka 41/49

60-101 Poznań 

wielkopolskie 

Polska 

 

7. Płatności

Płatności przyjmujemy ważną kartą kredytową lub debetową (Visa lub MasterCard), lub za pomocą "imoje Płatności" (podczas procesu zamawiania zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku, gdzie trzeba będzie sfinalizować proces płatności w przypadku wybrania opcji przelewu), lub za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. Sklep Techno-Age zastrzega sobie prawo do sprawdzenia ważności karty kredytowej lub debetowej, tego, czy stan karty umożliwi opłacenie zamówienia oraz tego, czy dane adresowe podane w momencie dokonywania zakupu są poprawne. Możemy odmówić realizacji zamówienia na podstawie wyników tej kontroli. Również istnieje możliwość zapłaty gotówką przy odbiorze towaru od kuriera.

Wszystkie zamówienia potwierdzamy wysłaniem wiadomości e-mail.

8. Gwarancja

W wypadku wykrycia jakichkolwiek wad zakupionego produktu właściciel logotypu Techno-Age przestrzega praw ustawowo przysługujących Klientowi. W wypadku reklamacji widocznych wad materiałowych lub wykonania dostarczonych produktów, w tym wad powstałych podczas transportu, należy jak najszybciej odesłać produkt i poinformować sklep Techno-Age o jego wadach za pomocą dołączonego do zamówienia formularza zwrotu.

Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni.

9. Rozdzielność postanowień

Jeśli jakakolwiek część niniejszego Regulaminu zostanie uznana za niedozwoloną lub nieważną przez jakikolwiek sąd, lub urząd regulacji, jego pozostałe zapisy nadal będą obowiązywać.

 

10. Własność praw

Wszystkie prawa własności intelektualnej, takie jak znaki towarowe i symbole praw autorskich na stronach www.techage.eu są własnością właściciela brandu Techno-Ageoraz jego podmiotów zależnych lub licencjodawców. Jakiekolwiek wykorzystanie strony techage.eu lub jej zawartości, w tym kopiowanie lub przechowywanie tej zawartości – częściowo lub w całości – w celu innym niż prywatny i niekomercyjny, jest zakazane bez wcześniejszego uzyskania pisemnej zgody właściciela logotypu Techno-Age.

 

11. Dane firmy:


Techno-age sp. z o.o.

NIP: 7792429626

KRS: 0000549240

REGON: 361071517


Adres siedziby Techno-Age:

Techno-age sp. z o.o 

Żmigrodzka 41/49

60-171 Poznań 

Wielkopolskie 

Polska 

 

Adres do reklamacji, zwrotów i korespondencji:

Techno-age sp. z o.o 

Żmigrodzka 41/49

60-171 Poznań 

Wielkopolskie 

Polska 

 

Kontakt:

e-mail:info@techage.eu

tel.: (+48) 789-477-224